Marně se pídím po emailu Seznam.cz. Chci jim napsat, ale nemůžu najít e-adresu. Znáte ji někdo ?

Nejlepší odpověď
annas

Dostala jsem mail od Seznamu kvůli smluvním podmínkách z této adresy:

Tym Seznam.cz Email <noreplay@firma.seznam.cz>
Doplňuji:
ad ccochee – domníváte se, že neumím okopírovat adresu mailu?

Je správná, ale bohužel, nevím, že nejde na něj odpovídat. Jinak bych adresu nevkládala.

víc diskuse

Další odpovědi
brillant

Narazil jsem na tohle, ale nevím jestli to pomůže. http://www.fir­my.cz/detail/155088-seznam-cz-praha-smichov.html

cochee

Vypadá to, že veřejné kontaktní emaily zrušili, ale můžeš si s nimi v rozumnou dobu (nejspíš pracovní dny v cca pracovní době) zachatovat. Zvolíš v menu, čeho se to týká, zapíšeš jméno a svůj email a mělo by to jet. Zdroj, klikneš dál na „Přejít na technickou podporu >>“
Doplňuji:
annas, není náhodou to jméno před zavináčem „noreply“ a ne „noreplay“? To by znamenalo, že na této adrese nepřijímají emaily 🙂

Zdroj: http://napove­da.seznam.cz/cz/ser­vices/

arygnoc

http://www.fir­my.cz/detail/155088-seznam-cz-praha-smichov.html?_es­caped_fragmen­t_=

a tam je adresa

obchodnici@firma.seznam.cz

;-Q

Emefej

To ti opravdu nestačí eni jeden z e-mailů¨, které mají uvedeny na stránce s kontakty?

Zdroj: http://onas.sez­nam.cz/cz/kon­taktujte-nas/kontakty/

cochee

annas: já přece nevím, jestli jste tu adresu zkopírovala nebo opsala. Pouze tolik, že ‚noreplay‘ se velmi podobá ‚noreply,‘ které se běžně používá jako odesílací adresa pro maily, na které se nedá odpovědět (není tam nikdo, kdo by odepsal zpátky), tedy noreply = no reply = žádná odpověď. Ostatně můj nick jste taky opsala/zkopírovala špatně, což ale nic ve zlém, nejsem na to háklivý a vím, že píšete rychle a sem tam chybka je.

annas

Omlouvám se za to, že jsem nick špatně opsala. Ale mail bych nikdy neopisovala, protože vím, že by s chybou nemusel dojít. I když se mně několikrát stalo, že jsem dostala i podobný.

Také děkuji za vysvětlení rozdíílu noreply a noreplay. To jsem nevěděla a nilkdy si toho nevšimla, protože na takové maily neodpovídám.