lenina270

Marně hledám kryoterapii v západních čechách?

v Plzni ve fakultní nemocnici už kyoterapii zrušili a já marně hledám všude možně kde v západních čechách jí provozují.nevíte prosím někdo?
Doplňuji:
KRYOTERAPIE!!!!!!!!!
Pan češtinář opravdu neví co je to trpět bolestma od malička- jinak by poradil a nepozastavoval se nad pravopisem!!!!!!
nevíte co je to chodit po doktorech a trpět!!!!a doufat že když jsou výkyvy teplot že se bude moct projít bez bolesti!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

http://alzbetiny-lazne.trade.cz/la­zenska-procedura-kryoterapie

Další odpovědi
arygnoc

KRYOTERAPIE !!!

teda dáváš tomu češtinovi

Děda Louda

Zkus hledat kryoterapii, budeš úspěšnější, než s tím patvarem.