sisssane

marihuana – dá se použít nesušená?

Zajímalo by mně, jestli se dá něco upéci pokud marihuanu neusuším. Například jestli by šlo udělat marihuanové máslo z čerstvé marihuany a postup by byl stejný jako z té sušené.

A nebo nějak zpracovat, aby účinky byli stejné jako, když ji usušíte.

Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Dá se:
https://www.go­ogle.cz/search?q=%C5%A1im­l&biw=1252&bih=580&sou­rce=lnms&sa=X&ved=0CA­YQ_AUoAGoVChMI56mO­oKyByQIVQv4OCh03bwJE­&dpr=1.09#q=m%C3%A­1slo+z+marihu­any

Další odpovědi
anonym

Vývar ve vodní lázni nezapomeňte přecedit nebo máte po chuti.

Drap

Samozřejmě že dá, ovšem je třeba si uvědomit, že takovéto věci nejsou legalní.

Mc Merkurion

co sem zjišťoval,tak je lepší usušená,je potřeba,aby jak se říká došla…
--- hele nedávejte sem odkaz na google,neni snad blbé,aby si to tam nenašel,odpovědi mě taky zajímaj,tak jen seriózní…
(legalita je na stejné úrovni,jak stahování…)

anonym

Jugare vy berete trávu?Aha, tak proto jste chytrý jako rádio…

Drap

Myslím, že na toto by samotná tráva nestačila!