Hope2005

mareni vykonu uredniho rozhodnuti

kamaradka dostala dva mesice za rizeni bez ridicaku.koncem lonskeho roku mela nastoupit trest,ale nenastoupila.chci se zeptat jestli by dostala mareni i v pripade kdyby se slasama prihlasit ted a v pripade ,ze ano,tak podle ceho se vymeri vyse trestu..je mozne ze by k tem dvema mesicum dostala treba jeste rok nebo dva?to snad ne! nebo je mozne ze se ji k lednu 2010 trest uplne zrusil? zadnou pisemnost ale od soudu neobdrzela,tak nevim.dekuju za odpoved.p

Odpovědi
dabel

tohle kdysi dostal můj přítel ale jen podmínku!!!Jestli kamarádku zatim nikdo nehledal nebo jestli třeba neni mezi hledanýma osobama??koukněte se radši!!!když by nastoupila sama od sebe je to sice polehčující okolnost ale znáteto.Hlavně at má vše v pořádku