Avatar uživatele
gfcz

Můžu zažádat o zkrácení zákazu, když už uběhla polovina, ale stalo se to, co je v doplnění.

Zdravím, dne 11.11 mne zastavila hlídka PČR Praha, byla provedena kontrola vozu a dokladů (které jsem neměl u sebe – občanku a řidičák). Bylo mne sděleno že od 1.7.2017 nemám co dělat za volantem do 1.1.2018. Já o tom nevěděl. Vypovídal jsem a uvedl jsem že nepřišel dopis nic a v protokolu uvedla špatný datum kdy mne zastavili. Poté druhý den tedy 12.11 ve večerních hodinách jsem kupoval vozidlo a když jsem ho projížděl tak naproti jela hlídka. Ta to otočila a zkontrolovali nás. V rychlosti jsme se prohodili a ještě než nás zastavili tak jsem byl na spolujezdci a vozidlo bylo zaparkované a nenastartované. Vzali mne na služebnu a pak mne na 3 dny strčili na CPZ a pak byl soud kde jsem nevypovídal nic a hned jsem se odvolal. Takže je to nepravomocné. Moje otázka zní. Můžu zažádat o zkrácení zákazu když už uběhla polovina ale stalo se tohle? děkuji

Maření výkonu. Jízda bez ŘO

Zajímavá 0 před 2349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sesednizkola

Prosimtě, takovouhle věc přeci nemůžeš řešit na základě toho, co ti tady někdo vygoogli nebo podle zkušeností co zažil někoho kamarad kamaráda!

Když máš na to kupovat vozidlo, jistě máš i těch pár šušňů na právníka. Už teď řeš všechno přes něj, ale počítej, že si určitě alespoň dva tři roky nezaridis.

Jel kupovat vozidlo po tomhle co se ti den předtím stalo… To může udělat jenom naprostý blbec, dobře ti tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… všechno je to nějaký divný, čtvrt roku nevíš, že nemáš řídit, a když se to teda „dozvíš“, tak sedneš za volant? … ty taky patříš asi k těm, kteří tvrděj, že zákony jsou proto, aby bylo co psát na papír …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Žádat můžete, o co chcete.
Já jen doufám, že předčasné vrácení řidičského oprávnění
osobě, která nezná předpisy, nehrozí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek