Gami.Pet

Mapa Čr…

Dobrý den, nevíte o nějaké stránce kde je mapa Čr ? S řekami, povrchem.. Moje spolužačka mi sbalila mini atlas a já se nemám z čeho učit, je pryč a nevím kdy se vrátí + bydlí daleko.
Já vím, že je to můj problém to by mi určitě řekla i učitelka, ale mě na tom moc záleží.
Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Navrhuju skočit na uloz.to a možná, že ten atlas tam bude ke stažení. Já takto mám stáhnutý atlas světa a občas se hodí.

Další odpovědi
isteron

Mapy.cz
Doplňuji:
Nastaviť typ mapy – turistická