Manžety. Mají koukat pánům ze saka? A kolik tak cm? -iv-

Nejlepší odpověď
Deli

Milá -iv-, dle wikipedie:
K obleku se nosí košile s vyztuženým ohrnutým límcem a dlouhým rukávem, přičemž manžeta rukávu košile by měla o kousek (cca 1–2 cm) přesahovat rukáv saka. Nosí-li muž košile s manžetovými knoflíčky, měla by délka rukávu saka umožnit, aby knoflíčky byly viditelné.

Další odpovědi
hanny 2

Manžety košile mají přesahovat 1 cm délku rukávu saka.
http://www.pla­minek.cz/tanec­ni-kurzy/program/e­tiketa/

01Ricco

Ve stoje by manžety být vidět neměly, ale v sedě, kdy jsou ruce pokrčené a leží například na stole by měly 1–2 cm vykukovat.