Manželství s cizincem

Dobrý den,
chci se zeptat, je – li jedním z manželů cizinec a druhým cizinec ale s trvalým pobytem v ČR, dostane ten první také trvalý pobyt? A za jak dlouho..?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jestli jsem to dobře pochopila,tak ten jeden by musel být občanem Čr,aby ten druhý dostal trvalý pobyt. Káždopádně se koukněte na podmínky k získání trvalého pobytu…
http://www.po­licie.cz/clanek/1-2-3-informace-o-povoleni-k-trvalemu-pobytu-na-uzemi-ceske-republiky-vztahujici-se-k-rodinnemu-prislusnikovi-obcana-eu.aspx