Michal Kole

Manželky jak jste vyřešily po svém manželovi problém s „počůraným“ prkýnkem na záchodě ?

Pro mě jako „kutila“ je nejjednodušší řešení si navléct „modráky“ koupit pár trubek a fininek a to hlavní „mušli“.

Přivrat ji na dvě hmoždinky je práce na 5 minut pak pospojovat trubky a napojit na odpad je už složitější, aby to „neteklo“ a přivést přívod vody ke splachování či navíc elektrický kabel pokud se mušle splachuje sama.

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo, je a bude – partner si prkýnko zvedá, já ho dávám dolů. Počůraným prkýnkem neotravuju ani já jeho, ani on mne.

Další odpovědi
arygnoc

Takže páni, keď cikáte na „prkýnko“, ste prasce, hanbím sa aj za Vás.
Vy si na neho nesadáte, keď to na Vás príde? A to sa Vám nebridí, sadať do …chcaného?

ReHu

To jsem nikdy neřešila. Mužský prkénko zvedal, jen jsem ho musela naučit, vracet prkénko zpět dolů a také sklápět krycí poklop.
Naučil se, zvykl si a byl klid.