Drap

Manželka, nebo milenka ?

http://letecka­posta.cz/770154059
Doplňuji:
A jak to mám já ? Pořád je něco nového, tak se snažím učit se, učit se.............ale nějak do hlavy to neleze

Nejlepší odpověď
Deli

Dost dobrý… 🙂

Další odpovědi
terry

Drapíku, a jak to máš ty? Učíš se? Nebo jak ? :D

anonym

Drape, já už se bála, že jsi z letecké pošty „vyléčený“. Tak trochu jsem měla strach, že ty Tvoje skutečně slušné oddechovky vzaly za své. S potěšením vidím, žes to nevzdal.
Pokud jde o tu paměť, tak je chyba v tom, že jsi to poslední Leninovo „učit se“ vynechal. Ty se učíš jenom dvakrát, ale funguje to jenom na potřetí.
Ale ženský to maj postaveno jinak, ty holt ty svoje zlatíčka musí hlídat a hledat (ovšem velice obezřetně), aby nakonec nebyly za trubky, protože nevědí, kde mají svou polovici, nebo za stíhačky, když to naopak vědí.