rrihamirek1

Manzelka mi vycita, ze mnoho casu travim na telefonu. Ja jsem ale zde na foru, takze prospesna cinnost. Co s tim?

Ona zase vecne sleduje Prostreno a Vymenu manzelek, ja ji to taky nevycitam. Co mi poradite?

Nejlepší odpověď
elkon

Rada je jednoduchá, přestat s těmi bláboly zde. A budeme spokojeni my i manželka.

Další odpovědi
Drap

Než začneš přemýšlet co s tím uděláš, odpověz si na otázku zda chceš nad manželkou vyhrát, nebo chceš mít doma klid? Jakmile si odpovíš, bude ti jasno.

aliendrone

Cože? Copak nevíš, že manželka smí vyndat ruce ze dřezu a opustit prostor sporáku JEDINĚ v případě, že přivezou uhlí? ;) :D :D

Ale vážně, i kdybys to omezil, tak OKAMŽITĚ vyvstane JINÝ problém. (Nevíš jak manželky fungují?) A tady BACHA! Může být o DOST horší, než současný, takže bych se držel toho zatímního. ;) :D :D

Dvorní šašek

Vyjít si někam ven.

anickakocick

Měl bys jí poslouchat. Kdo jiný ti uvaří atd.? 😡😠 Chlapi si moc dovolujou v dnešní době!! Měly by se starat o své lásky! Ale tím nechci tvrdit, že jsem nějaká feministka!! 😅😁😆 Všeho s Mírou!!

da ny

Až bude manřelka sledovcat Prostreno a Vymenu manzelek, můžete vykonávat svou, oblíbenou „prospoěšnou činnost“ zde.
Až přestane vyčítat, upozorňovat, bude mlčet. Je zle. Už jste jí ukradený a zcela se bez Vás obejde.

Jakub Tlapal

Kup jí občas nějaký dárek a máš klid 😁 . Já to tak dělám už kolik let a funguje to. Vždycky, když je manželka protivná, nebo mi něco vyčítá, koupím jí malý dárek a je zase jako beránek 😁 . Naposledy jsem jí objednal náramek z https://www.trzis­testesti.cz/na­ramky/naramek-spojeni/ a už je to asi dva měsíce a pořád jí to připomínám a ještě to stačí. Vždycky pak přestane otravovat 😁 .

rrihamirek1

No jeste ty zacinej, Elkone. Se mnou tu ma problem jen hrticka fialovych stoupencu. 🙂

rrihamirek1

Drone to mi prijde jako velmi prozirava rada! Mozna mas pravdu.

rrihamirek1

S manzelkou, nebo sam? 😁

Dvorní šašek

S manželkou :))

rrihamirek1

To by slo, navrhnu to pri ranni diskuzi.