Avatar uživatele
rrihamirek1

Manzelka mi vycita, ze mnoho casu travim na telefonu. Ja jsem ale zde na foru, takze prospesna cinnost. Co s tim?

Ona zase vecne sleduje Prostreno a Vymenu manzelek, ja ji to taky nevycitam. Co mi poradite?

Zajímavá 0 před 654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Rada je jednoduchá, přestat s těmi bláboly zde. A budeme spokojeni my i manželka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Než začneš přemýšlet co s tím uděláš, odpověz si na otázku zda chceš nad manželkou vyhrát, nebo chceš mít doma klid? Jakmile si odpovíš, bude ti jasno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Cože? Copak nevíš, že manželka smí vyndat ruce ze dřezu a opustit prostor sporáku JEDINĚ v případě, že přivezou uhlí? ;) :D :D

Ale vážně, i kdybys to omezil, tak OKAMŽITĚ vyvstane JINÝ problém. (Nevíš jak manželky fungují?) A tady BACHA! Může být o DOST horší, než současný, takže bych se držel toho zatímního. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Vyjít si někam ven.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anickakocick

Měl bys jí poslouchat. Kdo jiný ti uvaří atd.? 😡😠 Chlapi si moc dovolujou v dnešní době!! Měly by se starat o své lásky! Ale tím nechci tvrdit, že jsem nějaká feministka!! 😅😁😆 Všeho s Mírou!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Až bude manřelka sledovcat Prostreno a Vymenu manzelek, můžete vykonávat svou, oblíbenou „prospoěšnou činnost“ zde.
Až přestane vyčítat, upozorňovat, bude mlčet. Je zle. Už jste jí ukradený a zcela se bez Vás obejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Kup jí občas nějaký dárek a máš klid 😁 . Já to tak dělám už kolik let a funguje to. Vždycky, když je manželka protivná, nebo mi něco vyčítá, koupím jí malý dárek a je zase jako beránek 😁 . Naposledy jsem jí objednal náramek z https://www.trzis­testesti.cz/na­ramky/naramek-spojeni/ a už je to asi dva měsíce a pořád jí to připomínám a ještě to stačí. Vždycky pak přestane otravovat 😁 .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rrihamirek1

No jeste ty zacinej, Elkone. Se mnou tu ma problem jen hrticka fialovych stoupencu. 🙂

Avatar uživatele
rrihamirek1

Drone to mi prijde jako velmi prozirava rada! Mozna mas pravdu.

Avatar uživatele
rrihamirek1

S manzelkou, nebo sam? 😁

Avatar uživatele
Dvorní šašek

S manželkou :))

Avatar uživatele
rrihamirek1

To by slo, navrhnu to pri ranni diskuzi.

Nový příspěvek