Manželka, která peče cukrářské výrobky býva chválená slovy: „zlaté české ručičky“! Proč se ji to ale nezamlouvá?

Nebude to tím, že je polské národnosti ?

Nejlepší odpověď
johana 56

Možná proto,že kvalitní práce ‚zlatých českých ručiček‘ byla a dodnes není oceňována tak,jak by si zasluhovala.

Další odpovědi
anonym

Ať si toho váží, protože v dnešní době to už neplatí.To jsme byli za komunistů, protože zboží nebylo k dostání a češi dokázali vyrobit z prdu kuličku, čili dokázali nahradit různé výrobky něčím jiným (jak na nás čuměli Američani v "Operaci pouštní bouře, co všechno naši kluci dokázali s vozy PragaV3S a co všechno dokázali na koleně opravit).
V dnešní době už toto přísloví neplatí, protož jsme národ,který jen smontovává součástky pro cizí země za poloviční mzdu než v těch zemích, které se pak uvádějí jako výrobci.

anonym

Asi se stydí,že jí lichotíš.Polky to tak většinou dělají.

marci1

A to je takový problém jí to říct polsky, ať má radost : „Złote Polskie ręce“ a k tomu přidat Tvými zlatými českými ručičkami vroucí objetí ? 🙂

anonym

Jugare, peče na kšeft!!!

johana 56

Nezná paní nějaký fígl,jak plnit rakvičky hustějším vaječným koňakem?Tak,aby nebyl na povrchu moc velký otvor.Do kapátka nebo inj.stříkačky musí být trošku ředěný a pak rychle zvlhnou.Děkuji :)

anonym

johana56, tak to je snad jediné, které nedělá. J e zaměřená na dorty, rolády a moučníky, ale zeptám se(až přijede) co by poradila.

anonym

to asi ano,jinak to nevím Gecco