lenina270

manžel otravuje příbuzné

už sem psala že mám problém z manželem…jenže on už tet začal otravovat i sestřenici-je jí teprv 16-aby mi vyřídila…naštěstí je rozumná a nechala si to visvětlit co se děje…nadávala sem mu aby do našich problémů nikoho nezatahoval a on?už a i moje kamarády otravuje kteří mají internet.naštěstí oni to mažou hned,ale je mi to nepříjemné,poradte prosím-co s tím?mám 20 dní do rozvodu ☹
Doplňuji:
bydlím nedaleko rodičů na vsi,takže se nemám relativně čeho bát,jen je mi hodně nepříjemné že manžel(rozvádím se s ním kvůli tomu že mi dal facku a kvůli tomu že se nepohodnem už na ničem)otravuje všechny okolo a myslí si že si ho nastěhuju spátky a budeme štastný…mám k němu čím dál větší odpor

Nejlepší odpověď
Michal

Příbuzné informujte o co se jedná a pokuste se najít azyl,než rozhodne soud.

Další odpovědi
afro.minerva

Informujte policii. Nevím, jestli by se to dalo kvalifikovat jako pronásledování, ale když bude zápis na policii, tak to bude jenom ku prostěchu. Možná si ho i pozvou a pak dá pokoj. Ale stejně by jste si měla dát opravdu velký pozor. Tohle už asi nebude žádná legrace.

Q

Osobně – podle Vašeho stylu psaní, bych Vám doporučila odbornou poradnu – manželskou. Chápu, že se chcete rozvést a manžel je Vám odporný. On to ale nechápe a vzájemně si to nedokážete říct. Pokud půjdete k soudu a máte děti, Vaše manželství stejně nebude rozvedeno. Najděte tohoto prostředníka /většinou není dobré, aby to byl někdo z rodiny, protože by tzv. mohl nadržovat některé ze stran. Když nic jiného, svůj problém proberete s odborníkem, poučíte se do dalších vztahů a u soudu můžete argumentovat tím, že jste se pokusili vyhledat odbornou pomoc. Nebojte, i tam Vám mohou doporučit manželství ukončit.

vecernice

Obávám se,že to rozvodem určitě neskončí.Ten člověk je nemocnej a musí se léčit.Držím pěsti ,aby vám to dobře dopadlo.A hlavně nezapoměnˇte,že v tom nejste sama.

aluška

Váš manžel si nechce připustit, že je mezi Vámi konec a také si neuvědomuje, že tímhle stylem to nespraví než to opravdu pochopí bude asi otravovat… ani mu nedochází jak je ubohý a trapný… nejlepší je úplně ho ignorovat … ani neodpovida na sms a pod… možná kdyby si našel jinou ženu dal by pokoj … a nebo poud máte nějakéh kamaráda, kteý by mu DŮRAZNĚ vysvětlil (ručně a stručně) že Vám má dát pokoj … ale to je těžé takhle to řešit … asi to chce jen čas a vydržet to než ho to přejde… ☹ držím palce