Dvdff

Manžel mistr, manželka parťačka?

Dobrý den, má otázka směřuje k pracovnímu vztahu mezi nadřízenými.Mistr je manžel naší parťačky, není podle mě žádné odvolání například v situaci kdy si parťačka zasedne na zaměstnance. prosím o radu a zároveň bych chtěla vědět zda to není ve sporu se zákoníkem práce.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
poa.li

Pokud nic nezmůže uprimná rozmluva, což asi ne, tak bych v případě nějakých objektivních problémů, které jsou tím způsobené podal hromadnou stížnost nějakému vyššímu nadřízenému. Ale hromadnou, protože samotného by mě ti dva ušlapali. Taky by bylo dobré mít v rukávu nějaký konkrétní negativní vliv na výrobu způsobený jejich spolčením. Důležité je být opravdu objektivní, nenechat se unést…