Manuální práce doma

Ahoj, chtěla bych si nějak přivydělat a na internetu se to hemží nabídkami jako že mi domů nějaká firma pošle např. Obálky a já je bude skládat a pak mi za to dají nějaké peníze. Vypadá to zajímavě, ale nevím jestli tomu můžu věřit máte s tímto typem brigády někdo zkušenosti??..Budu ráda za každou radu! Děkuju!

Nejlepší odpověď
Nikkol

Kdysi dávno jsem doma skládala propisky. Bylo toho strašně. Ani jsme to za týden nestihli a dostali jsme za to pár korun. A to jsme to dělali každý den do noci. Už nikdy víc.

Další odpovědi
Drap

Většina nabídek na internetu je podvod. Většinou chtějí zálohu od pár stokorun až po tisíce. Jen vyjímečně se stane, že se záloha vrátí. Obecně se dáí říct, že práce pro doma je nedostatek. Občas se něšco objeví u firem, kterým to vyhovuje, většinou však je krádkodobě, a většinou shání zájemce ze svého okolí.

iceT

Tyhlety nabídky povětšinou fungují tak,že si od firmy,která takovou práci nabízí,koupíte „materiál“,který si doma poskládáte a následně si sama musíte sehnat zákazníky pro prodej.Nevím,jestli je to takhle u všech „práce domů“,osobní zkušenost nemám,ale vyprávěla mi to kamarádka,která to měla vyzkoušené.

terry

Částky za tyto práce jsou minimální a vůbec se je nevyplatí dělat.

honza19hk

na tokovéhle inzeráty radši nekoukat a hlavně se na ně vyprdnout,většinou to je podvod.Být tebou tak se na to vyprdnu.