Radomír.cz

Mamka má problém se zimou na rtech, jak se toho zbavit?

Rty

Nejlepší odpověď
annas

Opary na rtu se tvoří zpravdila tehdy, když má člověk oslabenou imunitu, také nedostanek některých vitamínu a minerálů. Záleží ovšem, zda opar není předzvěstí nějaké choroby.

Čtěte více v odkazu Opar dokáže potrápit. Víte, jak se ho zbavit?
http://www.spek­trumzdravi.cz/o­par-dokaze-potrapit.-vite-jak-se-ho-zbavit

Léčba oparu

Léčit opar můžeme klasickými přístupy nebo zahájit přírodní léčbu, případně léčbu potravinovými doplňky.

Z osobní zkušeností. Pomáhá pravidelné užívání Pngaminu. ,. Je několik druhů – např. Bifi, s inulinem – posilují i střevní miklrofloru, obsahují vedle vitamínu B i minerály, potřebný zinek, který urychluje léčení oparu. Poraďte se v lékárně.

více v již uvedeném odkazu.

Další odpovědi
Emefej

Může to být způsobeno nedostatečným prokrvením. To může být předzvěst nějaké vážnější choroby, vzal bych si Gingo a šel bych k doktorovi.

sallomena

Tady také zajímavý článek o oparech http://zena-in.cz/clanek/opar-neni-dobry-spolecnik/kate­gorie/nemoci? Přesně tyto náplasti mi ponáhají a pěkně drží na rtu

Lamalam

annas – netušila jse, že oparu se říká zima na rtech. Bláhově jsem si myslela,, že dotaz zněl na mrazení (mravenčení) na rtech. Zase jsem o něco chytřejší.