Maminky, tatínkové už máte pro své děti koupené školní pomůcky na školní rok 2011/2012?

Nejlepší odpověď
arygnoc

ne.

ať si je koupí sami, už nějaký ten rok vydělávájí.

novaklen

Já synovi některé věci kupovala snad už v červnu. Šel letos do první třídy. Nakonec jsem většinou objednávala přes internet a některé věci bohužel nebyly skladem, tak jsem do toho raději šla s předstihem, aby všechno stihlo dorazit. Nějaké školní pomůcky jsem mimo jiné objednávala třeba i tady odtud https://agadi­kids.cz/produc­ts?category=skol­ni-pomucky