Maminky jak trestáte děti za špatnou známku?

Nastane tvrdý vojenský režim, ze školy domů, žádná televize, PC, mobil,…
nebo
si se synem nebo dcerou sednete ke stolu a látku, ze které byla 5 potomkovi vysvětlíte?

Nejlepší odpověď
Lenny998

Podle toho kolik mu je ..... Lepší než zákazy je vysvětlení ..... (Vlastní zkušenost)

Další odpovědi
panenka

Za špatnou známku své děti netrestám sice mě to vadí ,ale řeknu jí sedni si nauč se tu látku znovu a nech se vyvolat aby jsis tu známku spravila.Pokud samozdřejmě potřebuje pomoct tak se tu látku učím s ní.