bolak

Máme vůbec šanci?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/307680-mlada-asiatka-se-umi-promenit-v-blond-evropanku-i-johnnyho-deppa.html

Máme vůbec šanci zjistit jak ve skutečnosti vypadá vaše tvář, s takovýmhle arsenálem? Si to představte, jdete domů s majklem džeksnem a nakonec se z toho vyklube vobyčejná ženská…

Nejlepší odpověď
cochee

Jako – je to pěkné, ale kočka si vybírá typově stejné lidi (bez urážky, i ten Depp je spíš ženský typ, než mužský). O 30 kilo přerostlého škaredého chlapa s jednoměsíčním strništěm ( = mě ) při vší úctě šmrdláním barvičkama po xichtě nenasimuluje.

Další odpovědi
led

Nestačí len zmena líčenia, to už zvládajú aj v prvej ľudovej, dôležité je aj spojenie líčenia a prejavom charakteru -nie navonok dáma, vnútri slama- , potom drobné fyzické nedostatky možno zatieniť (v tomto prípade šikmé úzke oči).
Ale máte pravdu, niekedy pri type „mama drogéria s glazúrou na tvári“ naozaj nemáte šancu vidieť originál. Ale radšej ho ani nechcite vidieť, ponechajte dáme jej súkromie osobnosti…
PS:
Filmoví maskéri, spolu so správnym nasvietením a kamerou dokážu aj „O 30 kilo přerostlého škaredého chlapa s jednoměsíčním strništěm“…

Lucijej

No bolaku, konkrétně u toho Jacksna, by ti to mělo být jasné, vzhledem k tomu, že už je nějaký ten pátek pod drnem, takže když ho uvidíš štrádovat po městě, tak v tom určo bude nějaký ten háček.
Navíc je to jen simulace xichtu, věrohodně narafičit celou postavu už bude větší machrovinka.

bolak

jasně, a taky ten jackson by měl prsa, a o ty já vždycky při prvním kontaktu jakoby náhodně zavadím, tak by mně to trklo..

Lucijej

Tak psa se dají stáhnout, když nejsou moc velký, což u Asiatek moc nehrozí.

bolak

máš tam chybu :) jeden by si myslel že.. > http://media.pro­zeny.cz/images/ar­ticles/2/4/7/5­742/in-content/conten­t/11a1240731a5b121520f5b­fa6392632b/101_dal­matinu_2d.jpg

Lucijej

Vsadím se, že jsi vůbec nepochopil, co jsem myslela :o)

bolak

ale pochopil, tak nejsem blbéj, ale právě se mě to vod tebe zdálo krutý, stahovat psy z kůže, no ☹ …a to ani nechci myslet na ty chudáky asiatky, jak by je to bolelo, saďoure! ;((

Lucijej

to je od tebe pěkné :o)

bolak

cochee: dal jsem ti palec né za odpověď ale za to jak jseš fuj škaredej

.)

cochee

A to ses spolehl jen na popis, ještěs mě neviděl 😛

bolak

cochee: nebo mrkni tady > http://www.you­tube.com/watch?v=rkqO­I17X4Js , to je perfektní, takhlen bych chodil do práce

led

Nie je to žiadný problém..
Dajte sa k filmu, líčenia a iných premien si užijete dosť.

bolak

jasný, ale u filmu už to není ono, ale bejt prodavačka v sámošce a markovat lidem s touhle vizáží nákup..

Lucijej

Angelína za kasou, to by bylo :o)