SpeedyCZ

Máme se bát duchů? A existují vůbec?

Slyším že jsou hodní, za 5 minut zase že jsou zlí a za 10 minut že neexistují… Co si mám myslet? Děkuji za odpověď…

Nejlepší odpověď
vlastina

Záleží na Vás čemu uvěříte.

Další odpovědi
anonym

kdo věří na spiritismus věří i na duchy,někteří jsou hodní,jiní né

anonym

Když já vypustím ducha,tak přítomní se bojí že se otráví zplodinami. 😁

Jahoda

Já se musím opakovat – musíte se sám rozhodnout, čemu chcete věřit.

Moje teta měla zkušenost s duchem. Pracovala v hotelu. V jednom pokoji byli dva muži a jeden druhého zastřelil. Duch toho mrtvého v hotelu je. Údajně zachránil jmenovaný hotel před blížící se lavinou. O pár let později tam nastoupila moje teta. Duch otevíral a zavíral dveře, zapínal konvici a další spotřebiče apod. Teta se velmi polekala, ale nikdy jsem se jí nezeptala, zda na duchy věří nebo ne.