hippeace

Máme reinstalovaný Windows, ale nemame v něm offisy, dají se stáhnout z internetu? A jak Aktivovat Windows?

nejde nám aktivovat Windows ten pán od počítačů mi řekl: tadyhle zmáčkneš aktivovat přes internet dáš další a tam zmáčkneš jen aktivovat bez registrace a dáš pokračovat(uz ji pry udelal on) no tak jsem to udelala zmačkla pokračovat a ono nám to psalo: ověřování připojení… a pak: nelze navázat připojení k aktivačnímu serveru, ověřte zda jste připojeni k internetu. potřebuji to aktivovat do 30 dnů pomoc prosím :(
Doplňuji:
mamé všechno legální a kde seženu ty openoffise?

Nejlepší odpověď
www

Přdevším zkontroluj připojení, asi se to vůbec nedostalo na net! Navíc-Office musíš zaplatit a nainstalovat!
Restart pc a pokus znovu.
Při nelegal Win či nekoupených Office nainstaluj zdarma OpenOffice, splní stejné služby.

Doplňuji:
Třeba zde, stačí Google.
www.stahuj.cen­trum.cz/podni­kani_a_domacnos­t/kancelarske_a­plikace/ostat­ni/openoffice­org/?g[hledano]=ope­noffice&g[oz]=3­.3.0

Další odpovědi
Michal Kole

Není soubor aktivační služby, nevím jak se soubor jmenuje, dá se to zjisti programem Proces Explorer (http://techne­t.microsoft.com/en-us/sysinternal­s/bb896653) blokován firewallem ?

OpenOffice zde: www.openooffice.cz
Libreoffice: www.libreoffice.cz

Jsou až an pár rozdílů stejné, podle mě má vác budoucnost libreoffice

Jak víte, že máte vše legální?

Zkontrolujte si legálnost zde: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/genuine

arygnoc

ohledně offisů:

pokud si nainstalujete OpenOffice, při prvním otevření jak tabulky, tak dokumentu (textového) nastavte ukládání dokumentů tak, jak je v placeném ofisu, protože OO si je ukládá ve svých formátech, které nejdou v legálních placených offisech otevřít!

tabulky ukládejte do formátu .xls, dokumenty do formátu .doc, prezentace do .pps