Avatar uživatele
Jahoda

Máme rádi zvířata…

Zajímalo by mě, kolik doma máte zvířátek? Je totiž hezké, zachránit nějakému tvorečkovi život. Pejsci skončí v útulcích, v Číně kočky zabíjí pro maso, … Myslím si, že každý by měl mít alespoň jedno malé zvířátko. Navíc i potěší, kdy je můžete sledovat, či se s nimi mazlit. Chápu, že někdo bývá stále v práci, takže nelze si zvířátko pořídit.

Kolik zvířátek tedy vlastníte?

Já dva psy, králíčky, kočky a zřejmě budeme mít třetího pejska. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BENYTA, aramah, anonym, iceT před 4853 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Foxik-Hit,andulka Raja-Rio umrel,rybicky,kraj­tu Biby a uvazuji o zelve.Jinak kdybych mohla-tak vsechny zvirata.Jsem milovnikem vsech zvirat od detstvi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem už staršího data a tak na drobná zvířátka nemám náladu,ale rád se dívám,když na jaře koupím selátko a do zimy pěkně vyroste a potom (pouze pro silné nátury) fik a a šup s nim do kotle. A proto na otázku,zda mám rád zvířata odpovídám ANO !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tady odpověděl vtipálek. Ale zvířata do klecí a do bytu nepatří, ani pes ani rybička. Jste tak zodpovědní abyste jim zajistili skutečně to co oni potřebují? Jestli chce kdo zvíře, ať krmí ptáky za oknem a nenosí to domů. Nebo do útulku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já mám psa a želvu-vodní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Máme 2 psy – bernského salaš.a jezevčici, 9 koček, z toho 3 bytové, 1 kocourek je právě teď v nemocnici, večer pro něho pojedu. Dcera má psa, kočku a křečka – to jsou všechno mazlíčci. A na snědení máme prase, králíky, slepice. Mívali jsme i býky, kachny různých druhů, moráky a husy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabe

Nemam zadne zviratko,ale mam je strasne rad.Proto jsem se stal reznikem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud nemám na to abych se nějakému zvířátku plně věnoval, tak bych nic doma neměl mít, protože ho jen budu trápet nedostatečnou péčí. Ale někteří živočichové vydrží i měsíce v klidu. Třeba o klíště ti se říká, že i rok.
Jestli v Číně, respektive ve východní Asii zabíjejí psy, kočky apod., neřežme to, je to jiný svět, mají zcela jiné podmínky pro obživu + 1 miliardy lidí. To je jak by se muslimové divili, že jíme vepřové, ma se dovíme, že v Indonésii jedí housenky apod. Pokud jateční zvíře je chovánav dobrých podmínkách, asi moc nenaděláme. A když je hlad, i veverka přijde na pekáč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek