hapiky

Máme (pro)ruského presidenta? Proč hlavy států celé Evropy připomínají dnešní výročí invaze a Zeman zarytě mlčí?

Možná se mýlím, ale nic jsem od něj nezaregistroval.
Je to jasné sdělení, na čí straně stojí?

Odpovědi
autacek

A co k tomu chceš ještě slyšet? Slyšel jsi nějaký projev k výročí okupace bratrskými Skopčáky?

Kepler

Já jsem taky nic nezaregistroval. Samozřejmě že mlčí, jako rusofilovi se mu to nehodí do krámu.

led

Dnes večer bude na ČT „federálny“ prejav kedy slovenský prezident bude hovorcom oboch vlád bývalého Československa. Takže počítajte s poriadnou protiruskou streľbou. Tak sa vraj dohodly vlády ČR a SR.

Poznámka
Zjavne, pre zdravotnú indispozíciu prezidenta Zemana,
takže prídeme o bonmoty na adresu „bývalých účastníkov priateľského stretnutia August´68“

aliendrone

Zeman je „proruský“? To je zase nějaká ideologická masírka, tohle škatulkování. Jako kdyby to mělo nějaký význam. NENÍ důležité, jestli je „pro anebo proti ruský“, podobně jako když máš hlad tě NEZAJÍMÁ, jestli žrádlo dostaneš na hnědém či zeleném talíři!

Zeman – potažmo prezidentský úřad je PŘEDEVŠÍM ZBYTEČNÝ!! A tyhle řečičky jestli mlčí nebo je proruský od toho pouze ODVÁDÍ POZORNOST!!! A o to jde především. Chápu, že ale ve „svatém zápalu a nadšení pro svobodu a demokracii – pravda a láska zvítězí“ to je pro tebe nepodstatné.

Jsem jediný, kdo má pocit „deja vu“ – jen v opačném gardu? Podobnou rétoriku (myslím stylem – ne obsahem, ten je opačný) jsem v mládí slýchával na schůzích ROH, kde nám ideologičtí referenti VELIKÉ NEOMYLNÉ STRANY vysvětlovali, jak se máme bezchybně, zatímco já jsem v duchu přemýšlel, KDY DO HÁJE pošlou maníka z OPBH na opravu stoupačky…

A to jsem si myslel, že když už nic, tak alespoň od propagandistů po 89 bude pokoj. :( :( :(

hapiky

led: Jaký federální projej? Co je to za blbost. Televize jen sdělila, že pokud nepromluví Zeman, dají do televize alespoň projev Slovenského presidenta.

led

A to je čo? zjavne ste si nevšimli uvodzovky v texte „federálny“ prejav.
Ak by som myslela naozaj federálny bolo by to bez uvodzoviek.

hapiky

No nechápu, jak chce být hovorcou oboch vlád?

ivzez

Prezident není mluvčím žádné vlády.

led

To síce nechápem ani ja, ale je to tak. Jeho prejav prenášajú obidve štátne televízie, predpokladám, že bude hovoriť aj v českom mene. no nechajme sa prekvapiť nielen prejavom, ale aj tých komentárov okolo toho.
Milý princ Hamlet, niečo smrdí v štáte Dánskom

led

hapiky, ale som rada, že aj vy čítate aj moje odpovede. Ďakujem za odozvu.

hapiky

autacek: Nemám pro tebe jiný výraz, než placený trotl. Sorry.