Mugz

Máme nový PC v podstatě stejný jako ten minulý ale novější

Máme nový PC v podstatě stejný jako ten minulý ale novější Myslíte že když jsem na tom minulém nerozjel jednu hru a tady na tom ano mohla by mi fungovat hra která tam jela bez problému?(zkoušel jsem ji stahnou ale jak sem to otevrel vzdy se to laglo jestli si to ma cenu skusit koupit?
)

Odpovědi
www

Každá hra na jiné nároky na PC a bývá to u hry zobrazeno. Pro tebe to znamená instalovat jen hry, které jsou pro tvůj PC vhodné.
Doplňuji:
Edit: Každá hra má..

KdoSiOdJinud

Jedna věc je hardware a druhá věc je software. Můžeš mít klidně výkonější PC, ale pokud program/software nebude vědět jak s ním zacházet, je k ničemu.

Z toho vyplývá, že velkou roli hrajou drivery, kodeky apd. Tzn. pravděpodobně ti něco chybí nebo hw není tak úplně stejný. Nekupoval bych – hledal bych problém „lagu“