Máme neshody se sousedy bydlícími nad námi

Bydlíme v panelovém domě,v přízemí. Asi tak před 3-mi se nad nás do 1.patra nastěhovali noví lidé, kolem 30ti let. hluk po dvojí návštěvě MP.ustal. Vyklepává věci a vymetá zbytky po malování ven z balkonu na naše okna a dětem na hlavu, pod okny dětské hřiště. zřejmě zaschlý Primalex na okně. Dle katastru majiteli nejsou. na klepání nereagují ani po druhém vytopení. Pomůže přestupková komise? Děkuji Vlasta

Nejlepší odpověď
anonym

Podate-li dukazy techto problemu tak uspejete.

Další odpovědi
panenka

Ano přestupková komise by vám v tomhle měla pomoci.Doložte to na přestupkovém třeba nějakými fotkami,záběrem z videokamery, svědky a uspět by jste měly.

mojitek

Proste zavolejte mestskou kdyz se neco bude dít,ona poridi zaznam/y ,pak prestupkova bude jednat razantneji.Sa­mozrejme pokud mate dukazy(foto/video zaznam nebo svedky pak bude vec pro vas jednodussi.