Máme myš a kočku, ale kočka pořád škrábe na dveře kde je ta myš a leze k ní, jak ho to odnaučit?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Dát ji tu myš sežrat 🙂
je to její přirozená reakce.

Další odpovědi
NikkiHeat

Nevím jestli se snažíš parodovat animovaný seriál Jerry a Tom ale ujišťuji tě, že v reálu je to dost nepravděpodobné. Pro kočku je sežrat myš absolutní přirozenost…vše ostatní je narušování přírodních zákonů. Nechceš si přírodu rozházet, že ne?

Mc Merkurion

otevři dveře,nová myš je určitě lacinější než poškrábané dveře

iceT

Myš je kámoš,ne žrádlo…toto musíš kočce furt opakovat a třeba pochopí co po ní chceš:-)

Drap

Pokusil bych se je skamarádit.

marci1

Je to normální přirozená reakce. Prostě to tak je, kočka chce myš. 🙂