Sabule77

Máme jít na pohádkový les, nevíte o nějaké dvojici a úkolu, který by mohli děti plnit?

Prosím o radu, s mojí kamarádkou máme jít za jakési pohádkové bytosti na pohádkový les, bohužel nevíme co vymyslet, něco originálního.. :/ prosím nepomohli by jste nám? stačí napsat nákou dvoji např: bob a bobek a něco spojenýho s ním (co by mohli děti plnit) Vzhled k tomu, že už je hodně postav zabraných, tak to nemáme jednoduchý… Je to pro nás opravdu důležité, děkujeme za každé rady a tipy.. :))

Odpovědi
anonym

Jeníček a Mařenka. Schovejte někde perníčky a děti ať hledají, vymyslete různé otázky a za správnou odpověď dejte porníček, ten asi budete muset doma upéct, tak poproste maminky. Dejte si perníčky do košíčku. Jedna se přestrojte za kluka (Jeníček) no a tak prostě…Dávejte různé otázky, co se týče těch dvou postav, třeba z čeho byla chaloupka, kde bydlela zlá ježibaba, nebo kdo dovedl děti do lesa, čím označili děti pěšinku, aby nezabloudili atd

Sabule77

Jé, díky moc. :) Zkusíme to dát dohromady.. :)

anonym

Tak to jsem ráda, když se ti to líbí 🙂