darysa

Máme dva plynové nástěnné kotle Lambordžiny a Buderus, chceme je na zimu zakonzervovat-odpojit od plynu.Co použít do

radiátotů a kotlů za nemrznoucí směs,aby kotlům neublížila.Dě­kuji Jonáš

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud toto chcete opravdu udělat věnoval bych tomu velkou pozornost. Používané přípravky způsobují korozi na různých materiálech. Analogicky viz. chladicí kapalina do aut pro hliníkové hlavy.

http://forum.tzb-info.cz/103639-nemrznouci-smes-do-ustredniho-topeni/vsechny-prispevky