dudu

Máme důvod smát se a zpívat?

Dnes si s paní připomínáme 48. výročí sňatku. Nebyla to vždy procházka růžovým sadem, přesto nám to dodnes docela klape. Jste názoru, že podobným exotům /podle současných měřítek/ lze blahopřát, nebo je litovat?

Nejlepší odpověď
Kelt

To, že oba žijete, je důvodem k veselí. Klidně se smějte a zpívejte. No a udělejte bilanci vašeho společného žití a podle toho vyberte téma na písničku. Já se připojuji k blahopřání. Vzhledem k tomu, že asi píšete ve věku první číslici 7 a jste zlatý a ještě aktivní, tak klobouk dolů.

Další odpovědi
Kepler

Připojuji se ke gratulantům, oslavte to a navzájem si vyjádřete úctu a respekt, že jste to jeden s druhým tak šťastně přežili!

paul1

My budeme příští rok slavit diamantovou svatbu (jestli tedy dožijeme). No slavit – ale čím a jak? Pít už nepijeme a to ostatní už také ne 😁
Každopádně gratulujeme. Dnešní mladí mají povětšině slabší výdrž. Něco i méně podstatného se uděje a už se mluví o rozvodu.

hapiky

Záleží na tom, jestli „Trpíš víc než přísluší“, nebo jsi CS (celkem spokojený).
Každopádně blahopřát (třeba jen pro to, že jsi to dotáhnul tak daleko).

Emefej

Gratuluji! My budeme mít v září 45 a určitě to oslavíme zpěvem a tancem.

Nassin

Jen s spolu smějte i radujte, zvlášť když to někdy nebyla procházka sadem. To se každému páru nepovede nepovede, být tak dlouho spolu. Já s mojí paní letos oslavíme safírovou svatbu a můžu ti říct, že je spousta lidí, co nám soužití závidí.
Přeji ti, i tvoji paní, další léta v pohodě a rád bych si tady přečetl, že slavíte i zlatou svatbu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.