dgfdgf

Je v pořádku, že máme dost divnýho třídního a občas nám dává divný otázky? Třeba já mám zjistit kolik existuje pc her.

nemohli by ste pomoct
Doplňuji:
drápe vědci dokážou odhadnout kolik je ve vesmíru hvězd nebo jak je vesmír velkej tak myslim že by se dalo určit kolik přesně existuje pc her

Nejlepší odpověď
Drap

Pomoci můžem. Pošli sem třídního a zkusíme mu domluvit.
Kolik je na světě PC her asi zjistit nelze. Je jich již tolik, že to asi nikdo nespočítá. Pokud by bylo nějaké přesnější zadání, třeba by se dalo něco najít.
Doplňuji:
Tak vidíš. Podle doplnění víš jak na to, tak se do toho s chutí pusť. Pokud nám dáš po zjištění výsledek, budeme nadšeni.

Další odpovědi
setapouch

Co je na tom divného? V reálném životě budeš kolikrát řešit daleko nesmyslnější zadání. A zjistíš, že často nejde o konkrétní výsledek, ale jak si s daným problémem poradíš.

arygnoc

zvoľte nejakú odpoveď, ktorá podľa vás na otázku odpovedá.

a otom si tú osoveď musíte obhájiť – to je dôsledok LAŽEJ otázky – opovedať a odpoveď obhájiť.

má to dosť spoločného s logikou, s postupom myslenia – je mnoho ľudí, ktorí odpoveď len odpíšu, ale nevedia ju obhájiť.

v podstate je správna každá odpoveď, ktorú dokážete obhájiť.
takže – nejedná sa o problém vyčíslenia, koľko je hier (našepkám – čo už je hra a čo ešte nie je hra? je hra i otázka položená vašim profesorom? ak ju spracujete na počítači, môže to byť už počítačová hra, ak predpokladáme, že tá otázka je hra?), ale jedná sa o problém logický.

;-Q
Doplňuji:
oh, je vidieť, že túto lávesnicu som už dlho nepoužíval.

tak teda znova (a ospravedľňujem sa):

zvoľte nejakú odpoveď, ktorá podľa vás na otázku odpovedá.

a potom si tú odpoveď musíte obhájiť – to je dôsledok KAŽDEJ otázky – opovedať a odpoveď obhájiť.

;-Q

ivzez

Také na té otázce nevidím nic divného.

Definoval vám pan učitel, co je počítačová hra
(bylo by dobré vědět, co právě on považuje za počítačovou hru)?

Já bych odpověděla, že počítačových je
více než … ,
a méně než …

(Zkus něco doplnit.)

lexx

To by mě docela zajímalo která fakulta mu dala diplom…a co se Vesmíru a hvězd týče tak učenci vědí s odpuštěním prd, své „hypotézy“ a „odhady“ mění rok co rok aby měli co na práci, řekl bych.