Alhambra

Máma mi zakázala nosit mikiny a nutí mě nosit halenky a svetříky. Co mám teď ďelat? d

Nosila jsem vždycky jenom mikiny s kapucí, protože je miluju a cítím se v ních božsky. Nedávno přijela maminka se svým zákazem, že prej vypadám neupraveně. A všechny je zamknula do skříne a nutí mě nosit jenom halenky a košile a svetříky. Ja je nesnáším…

Odpovědi
marci1

Zkus s maminkou vyjednávat. Když Ti mikiny vrátí, budeš je střídat s halenkami, košilemi a svetříky, podle toho na jakou příležitost se budeš oblékat. Někdy člověk potřebuje být oblečený více elegantně, někdy sportovněji.

LuK4S3k CZ

Počkat až bude zima.

ponovotny

si počkej až se postavíš na vlastní nohy, pak si budeš nosit co chceš

DaniSimk

Rozhodně ty halenky a svetříky vypadají lépe než vytahané mikiny :)