alex.agent

Máma má bratrance a ten má dceru – je to nějaký příbuzenský vztah nebo ne? (já a jeho dcera)

Zdravím,
Moje máma má bratrance a ten má dceru tak je v tom nějaký příbuzenský vztah? Mezi mnou a jeho dcerou?
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Pro Bolaka a venkovana: já se s ní nechci vzít ani s ní mít děti :D já se jen ptal ze zvědavosti :D

Nejlepší odpověď
nikik10

na slovensku sesternica z druhého kolena :D
Doplňuji:
asi :D

Další odpovědi
Lucijej

přesně, jak říká nikik10 – sestřenice a bratranec z druhého kolene ;o)

annas

Měla by to být vlastnice.

Přehled všech oříbuzenských vztahů najdete v odkazu, který vložil v minulosti dědapetr

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_%C4%8Dlen%C5%AF_ro­diny

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-jakem-pribuzenstvi-jsme-s-ditetem-bratrance-me-matky-dekuji

Děda Louda

U nás bychom vás měli za sestřenice přes koleno.

Drap

Příbuzenský vztah to je. Čeština však nemá pro takto vzdálený příbuzenský vztah přesný termín. V některých lokalitách se používá dosti nepřesné označení – sestříně.

opportunity

Příbuzenský vztah to je vzdálený, kdybyste se chtěli vzít, nic vám nebrání ;-P

bolak

alex, nekomplikuj to, zbytekně hledáš problémy tam kde nejsou.

i kdyby to byla tvoje přímá sestřenice, tak v čr nejen že spolu můžete řádit do libosti, ale dokonce do toho můžete i legálně praštit, jedinej problém by byl, že by se vám mohlo narodit dítě se čtyřma rukama, ale ty má i sheeva a jaká je to pohodářka > http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=sheeva+fata­lity&oq=sheeva+fa­tality&gs_l=y­outube-reduced.3..0l4­.60231.61876.0­.62075.9.4.0.5­.5.0.131.391.2j2­.4.0...0.0...1ac­.0dscfJfnzW

…mezi vrstevnicemi jistě velmi oblíbená…

a s kariérou by myslím taky nebyl problém, buď cirkus nebo volejbalová repre

venkovan

Měl jsi ještě napsat, že je to hezká a sympatická holka. A nevíš co s tím.
Taky nevím – už to ale není velmi blízké příbuzenstvo.
Nemá náhodou velmi sympatickou kamarádku? To by mnohé vyřešilo.
Doplňuji:
To je prima, že si ji nechceš vzít. Mít šikovné děvče jako kamarádku je výhra. Protože lze lépe pochopit ten ženský svět.

manon

alex.agent: A nechceš si to rozmyslet, když se hoši tak snažili dostat nohu do nohávu? :)

alex.agent

a co rozmyslet? Mezi náma opravdu nic není a nikdy nic nebude :D