gendalos

Mam žloutenku, co mám dělat?

Nejlepší odpověď
kropitko

léčit se

Další odpovědi
panenka

Pokud máš žloutenku doporučuji ti ihned navštívit lékaře který už ti poradí co dále.

Michal

Někdo tu napsal docela trefně léčit se! A seznamte se s pravidli jakou máte držet dietu a jak se mýt v případě,že máte tuto nemoc.

Bunnik

Jít k lékaři. Žloutenky jsou 3 zákl. typy. A – velice infekční, dobře léčitelná. B, C – přenosné hlavně krví, léčitelnost horší. Ostatní typy se u nás samostatně moc nevyskytují. Zežloutnutí může znamenat i jiné věci, než jen žloutenku – např. nádor slinivky, ucpání žlučových cest, jiné onemocnění jater…

Miroslavst

Zkus to v cirkuse. žlutej číňan, to zná každý. Žlutého psa taky, ale žlutý čech, to se jen tak nevidí.

led

co mám mělat: dodržiavať doporučenia lekára
co nesmím: darovať krv

Čarodějnice

1-jít okamžitě k lékaři
2-přemíšlet s kým jste byl poslední tři týdny a ohlásit jim to
3-držet přísnou jaterní dietu
4-přemýšlejte kde jste se mohl nakazit a to oznámit lékaři

elektrikář

Nutno zachovávat zvýšenou hygienu, a držet dietu. To vám poradí lékař.