DZetko

Mám zavřenou zlomeninu palce už 4. týden v sádře a pořád to na tom zlomeném místě bolí.

Nejlepší odpověď
Drap

Zlomeniny bolívájí někdy i po zahojení

Další odpovědi
Ella

a ptáte se na co?
je to zlomené, kost musí srůst a to netrvá pár dní, nevím čemu se divíte?

veruska

Něco je špatně.Nahlásila bych to lékaři a nedala se odbýt!Už po 14 dnech v sádře se odvápňují kosti.To ti ji nechají dokud ruka nepřestane bolet?

jmhad

A bolet bude.Já měl před x lety těžký úraz oka a občas ta potvora bolí a bolí.Je to zásah do organismu a,ač je to pro někoho divné,změna počasí má vliv.