piha

mam zastaven ucet exekuci zastaví my i dalsí kdyz si ho rychle zridim

Doplňuji:
je tedy moznost zalozit ucet na 14leteho syna?diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud si zřídíte další účet, je jedno jestli rychle nebo později, zastaví exekutor i ten. Exekutor kontroluje průběžně ze zákona dle vašeho rodného čísla všechny účty u bank a pokud zjistí, že máte další, zastaví i ten další.

Další odpovědi
Děda Louda

To je dost chmurná situace. Děkujeme za informaci.

anonym

Se "MY"zdá,že jste asi filuta,co?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-moznost-u-nejake-banky-zalozit-si-ucet-aby-se-toto-nestalo

ReHu

Je možnost zkusit zřídit účet na kamaráda, ku, či souseda, ale POZOR, s disponibilním právem prouze pro vás !!