Kanča

Mám zaplacené zdravotní pojištění na měsíc září, pokud jsem měl v tento měsíc opravné zkoušky z maturity?

Odpovědi
Smack

Ne

da ny

K datu výkonu zkoušky na SŠ, jste byl/a stále žákem školy.
Potvrzením je datum na maturitním vysvědčení, nebo potvrzení o ukončení
neúspěšného studia. Uvědomit ZP!!! Domnívám se, že od následujícího dne Vám
vzniká povinnost hradit ZP. Pokud se pokračuje v dalším studiu, je to jasné… :)
(potvrzení odevzdat ZP).
Nebo se přihlásí jako plátce zaměstnavatel. Při zaregistrování na ÚP, hradí ZP stát.