Mám založeny stránky a při jejich kontrole jsem zjistil, že …

… se objevila jiná IP adresa, ze které mohla editovat stránky. Při vyhledávání IP adresy jsem zjistil, že se nachází z Prahy, ale to je malá informace. Je ještě nějaký jiný způsob, jak IP adresu přesněji lokalizovat ?!

Nejlepší odpověď
arygnoc

u poskytovateľa hostingu.

Další odpovědi
anonym

Nemělo by být obtížné zjistit providera dané IP – a toho pak kontaktuj s podezřením na napadení stránek z dané adresy.
A líp si web zabezpeč… 😉