novak4

Mám zákaz říz.na14.m nýní po13.m jsem zjistil že musim znovu do autoškoli.Mohu ještě žádat soud o vracení?

řidičský prukaz
Doplňuji:
Mám zákaz řízení na 14.měs nyní po 13.měsících jsem na registru řidiču zjistil že musim znovu do autoškoli mohu jeste pozadat sou o vraceni ridič.prukazu?A ne­jit tak znovu do autoškoli?

Nejlepší odpověď
standa

Co máte na mysli ? Žádat o vrácení ŘP po půlce trestu?

To klidně můžete, ale:

  1. autoškole se stejně nevyhnete
  2. a nic vám to nebude platné, protože do měsíce se nic nestihne

DOPLNĚNA:

Autoškole se opravdu nevyhnete !!!

Další odpovědi
cukrar

jakmile máte řidičák zadržen více jak rok, musíte do autoškoly. Standa má naprostou pravdu.