pizlicka

mam zahradu s bazenem,tak me napadlo............

vim,ze se ted mozna zesmesnim,ale chci se zeptat na vas nazor-co takhle to pronajimat a za kolik korun mesicne by to bylo realne?blbi je,ze to nema vlastni elektromer,abych mela prehled o spotrebe:-(nejake napady???dekuji moc.
Doplňuji:
iv,mas pravdu,ztratu soukromi bych nesnesla.ale prave ze ta zahrada je tak dobre do svahu,ze je to skoro mimo dum.dekuji vam moc za rady,ja premyslim,a nic me nenapada,tak jsem si rekla-víc hlav,víc ví:-)kuji moc.

Nejlepší odpověď
Pájo

Aby to mělo nějaký finanční efekt, spočítejte (změřte) si skutečné náklady na provoz bazénu a přidejte 100%. Pak jen sehnat někoho, pro koho ta cena bude stále ještě zajímavá.
Na trhu seženete alespoň orientační měřič spotřeby el. energie, připočítejte cenu vody (pozor na ztráty výparem – v létě to může být i dost vody), bazénovou chemii atd.

Další odpovědi
anonym

Urcite by se vam to nevyplatilo. Max. by vam dal nekdo 1000 kc. A kdyz vice, tak to budou sousede , kteri vam tam budou posilat nonstop svoje deti . Ted si predstavte, ze by i ty deti, popripade dospeli to chteli vyuzit s opalovanim na vasi zahrade. Plus ten krik porad kolem domu. Mela by jste vice cisteni .. , placeni dani by jste se take nevyhla . Ja bych to nevyuzila, ani kdyby mi to nekdo nabidl zdarma. Je to ztrata soukromi , at moje , tak tech lidi . A to by mi za ty penize nestalo. Ale jestli vam tohle nevadi , zkuste to, a at vam to vyjde podle vasich predstav. -iv-

Damiana

Osobně bych to nedělala – hlavně kvůli ztrátě soukromí, jak píše -iv-. Nestálo by mi to ani za velký majlant, natož za pár korun, které by z toho možná káply. Těch starostí, co bys s tím měla! Navíc, jak znám české plemeno, tak by na tebe rychle svalilo kdejakou zlodějnu (ztrátu), onemocnění (hygiena), jejich vlastní zhovadilost (úraz). Za chvíli by ti tam grilovali, vyhulovali a pořvávali. Stačí? 🙂
Něco jiného je pronajmout celý dům i s bazénem a zahradou, ale asistovat u dovastace vlastního majetku, to je docela očistec.

arygnoc

ponúkli ste to kole-ovi?