Avatar uživatele
pizlicka

mam zahradu s bazenem,tak me napadlo............

vim,ze se ted mozna zesmesnim,ale chci se zeptat na vas nazor-co takhle to pronajimat a za kolik korun mesicne by to bylo realne?blbi je,ze to nema vlastni elektromer,abych mela prehled o spotrebe:-(nejake napady???dekuji moc.
Doplňuji:
iv,mas pravdu,ztratu soukromi bych nesnesla.ale prave ze ta zahrada je tak dobre do svahu,ze je to skoro mimo dum.dekuji vam moc za rady,ja premyslim,a nic me nenapada,tak jsem si rekla-víc hlav,víc ví:-)kuji moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jose1f, Drap, Wang před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Aby to mělo nějaký finanční efekt, spočítejte (změřte) si skutečné náklady na provoz bazénu a přidejte 100%. Pak jen sehnat někoho, pro koho ta cena bude stále ještě zajímavá.
Na trhu seženete alespoň orientační měřič spotřeby el. energie, připočítejte cenu vody (pozor na ztráty výparem – v létě to může být i dost vody), bazénovou chemii atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Urcite by se vam to nevyplatilo. Max. by vam dal nekdo 1000 kc. A kdyz vice, tak to budou sousede , kteri vam tam budou posilat nonstop svoje deti . Ted si predstavte, ze by i ty deti, popripade dospeli to chteli vyuzit s opalovanim na vasi zahrade. Plus ten krik porad kolem domu. Mela by jste vice cisteni .. , placeni dani by jste se take nevyhla . Ja bych to nevyuzila, ani kdyby mi to nekdo nabidl zdarma. Je to ztrata soukromi , at moje , tak tech lidi . A to by mi za ty penize nestalo. Ale jestli vam tohle nevadi , zkuste to, a at vam to vyjde podle vasich predstav. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Osobně bych to nedělala – hlavně kvůli ztrátě soukromí, jak píše -iv-. Nestálo by mi to ani za velký majlant, natož za pár korun, které by z toho možná káply. Těch starostí, co bys s tím měla! Navíc, jak znám české plemeno, tak by na tebe rychle svalilo kdejakou zlodějnu (ztrátu), onemocnění (hygiena), jejich vlastní zhovadilost (úraz). Za chvíli by ti tam grilovali, vyhulovali a pořvávali. Stačí? 🙂
Něco jiného je pronajmout celý dům i s bazénem a zahradou, ale asistovat u dovastace vlastního majetku, to je docela očistec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ponúkli ste to kole-ovi?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek