Diana09

Mám za přítelem jít a omluvit se mu?

Dobrý den, rozešel se se mnou přítel. Chyba byla na mojí straně. Chápu, jak se zachoval a já si svoji chybu uvědomila a moc mě trápí, co jsem udělala. Není to žádná nevěra. Jen jsem prostě udělala chybu a přítele to naštvalo, tak se se mnou ve výbuchu rozešel. Mám za ním jít a zkusit se mu ještě jednou omluvit a říct, že už to neudělám, nebo ho mám nechat a čekat, jestli se ozve? Řekl mi, že budem v kontaktu jako kamarádi a možná se zase dáme dohromady, jen potřebuje čas. Pokazím to tím, když teď za ním půjdu? Od rozchodu je to týden. Možná mi tady někteří muži poradí :)

Nejlepší odpověď
redy

Tak mi příjde, jako když to píše Dža-dža, třeba se pletu, výsledek je stejnej.

Ještě jednou omluvit? Kolikrát ještě…
Vykašlat se na něj, je moje rada.

Další odpovědi
bolak

„Řekl mi, že budem v kontaktu jako kamarádi a možná se zase dáme dohromady..“ to vypadá jako by ti jen chtěl dát za vyučenou, vrátit ti to..

Když za ním teď polezeš, on bude „ten laskavej, že tě vzal zpátky a bude od tebe za očekávat nekonečnou vděčnost do konce tvýho života. Už nikdy si nebudete rovni, budeš takový jeho poslušný zvířátko a cokoliv se mu příště nebude líbit, vmete ti "to“ do obličeje.

Záleží na tobě jestli chceš rovnej vztah a nebo máš ráda loutkové divadlo. Já bejt tebou, pozval bych nějakýho tvýho nebo jeho kamaráda do kina, nebo na večeři, případně třeba někoho koho on moc nemusí a tobě nijak nevadí, aby se ten tvůj ex-neex, až se to dozví, musel rozhodnout jestli tě teda chce a nebo nechce a pochopil že ty si můžeš vybírat a nejseš jen jeho hračka, jejíž úkol je čekat, až se on rozhodne dát se s tebou zase dohromady.

To by mě fakt zajímalo, cos mu vlastně provedla. To bude jistě nějaká ptákovina. Že tys mu neodkrojila z krajíce chleba kůrku nebo si mu špatně vyčistila boty?

gecco

No, nevím…
😉
Samozřejmě – nevím o co šlo a neznám tvého bývalého – ale řekl-li ti, že potřebuje čas, dopřej mu jej…
A – podle tvého líčení se domnívám, že je ten rozchod definitivní…

klumprt

Jak to máme asi vědět, když vás ani jednoho neznáme a netušíme, co se mezi vámi všechno dělo.
Obecně bych ale řekl, že takovéto vztahy, kdy si furt někdo něco musí promýšlet a dávat si pauzy a druhý zase dělá nějaké „chyby“ stojí za starou bačkoru.

Drap

Zkusit to můžeš. Za zeptání nic nedáš a uvidíš.

ivzez

Předpokládám, že jde o tu schůzku s kamarádem přítele.
Jste hadr na podlahu?
Nebo jste mladá sebevědomá dívka/žena?
Jestli to druhé, nechte to plavat!

_______

Doplňuji:

Na mne ten důvod k rozchodu působil vykonstruovaně už v původních dotazech.
Podle mne se s Vámi chtěl rozejít a použil k tomu první záminku.

Jít s kýmkoliv na skleničku vína není obvykle důvodem k rozchodu.
Takovým důvodem by ale mohlo být čtení e-mailů, SMSek, pronásledování,
„viset příteli na krku“ a spousta dalších.

pizlicka

Pokud to nebyla nevěra,tak člověk v životě chyby dělá.a kdyby jsme byli netolerantní a neodpouštěli chyby druhého,tak jsme rozejití všichni.pokud člověk opravdu druhého miluje,prijima ho i s chybami,i když to bolí.pokud nemiluje,bude hledat na druhém každou blechu,a chyby větší,či menší bude řešit rozchodem,protože se prostě rozejít chce.