eva :)

Mám z něj strach :(

Kdysi jsem bydlela v HLUČÍNĚ a našla si tam supr kámošku.Jenže jsme se s rodiči odstěhovaly no a tak ta kámoška dojížděla za mnou.Vždycky přijela až tak kolem 6 hodiny večer a pokaždé když přijela tak u nás spala.Když byla zima tak se brzo stmívalo.Posledně když k nám jela tak jsem ji volala kde je protože už bylo asi 7 hodin večer.Zvedla mi to a řekla že je v autobuse a že asi za 20min bude u mě.Už asi týden před tím mi říkala že ji asi sleduje nějaký divný chlap.....já ji nevěřila a to byla chyba.....začala jsem ji uklidnovat že se nemá čeho bát apod.No ale byla vážně osudová chyba!!!…Za chvilku jsem ji volala znovu vzala mi to a řekla že už vystoupila z autobusu a do 5min bude u mě.Ale uběhlo 15min a ona nikde.....Volala jsem ji ale marně už to nebrala.Řekla jsem mamce že by měla zavolat mamce od té kámošky.Tak ji volala ale mamka od kámošky řekla mojí mamce že doma není a že by měla být u nás.V ten okamžik jsme volaly policii…ale bohužel už ji našly mrtvou :´(.Napadlo mě jestly to náhodou neudělal ten divný chlap o kterém mi řekla.Tak jsem ho popsala policajtům.....asi 1rok a půl na to jsem začala vídat toho samého chlapa jak mi ho popisovala kámoška.Asi tak před týdnem jsem šla domů a ten divný chlap šel přímo za mnou.Nevšímala jsem si ho a přidala jsem trochu do kroku ale on přidal taky.....lekla jsem se ho a začala utíkat on taky podle mě mě chtěl chytit a něco mi udělat.Utíkala jsem a řvala o pomoc ale marně nikdo mě neslyšel.Znala jsem zkratku k nám domů a tak jsem do ní prudce zabočila byl to les a já tam znala každou křivku.Byla tam taková jáma já jsem jí naštěstí přeskočila a ten chlap tu jámu nečekal a zahučel do ní.Přiběhla jsem domů a řekla to mamce ona mi nevěřila.....­.pochvíly jsem šla na policii abych se jim svěřila no a co myslíte?? Samozřejmě mi nevěřili.Nevím co mám dělat rodina mi nevěří a policajti taky tak co ted?? :(

Nejlepší odpověď
samicek333

hned volej policii, nebo sebou někoho vem aby ho viděl taky. Můžeš si pořídit pepřák, nebo něco podobného.

Další odpovědi
Danča84

Nebudu Ti psát Evo co už Ti psali přede mnou, jen chci doplnit že ani ten pepřák není nutný, stejnou službu Ti poskytne obyčejný lak na vlasy nebo deodorant ve spreji. Nikdy si nenech vybít mobil, vždycky měj dostatečnou baterku i kredit a není od věci „sos sms“, některé telefony mají tuhle funkci. V nebezpečí stiskneš jediné tlačítko a samo to pošle předem zadanou zprávu předem zvoleným lidem, kteří Ti pak budou moci pomoct. Držím Ti palce ať to dobře dopadne Evičko, ať toho úchyláka policie najde a ať nic z toho co Ti tu radíme radši nebudeš potřebovat!

Drap

Pokud ho znovu zahlédneš, okamžitě kontaktovat policii

matt

Nebo si koupit skrytou kameru (teď se prodávají v kšiltovce, na hodinkách nebo na knoflíku)a neustále natáčet prostor za tebou

Awer

Teoretické rády tipu „dát si pozor a volat policii“ tady myslím nemají cenu. Jde o život a policie tomu nechce věřit. Vzhledem k extrémní závažnosti bych kontaktoval soukromou detektivní agenturu a nechal se prostě v inkriminovaných úsecích sledovat. Je to drahé, ale zběžnou úvahou jediná bezpečná cesta, která časem musí vést k úspěchu..

Pořízení pepřáku nebo podoné menší zbraně samozřejmě také nebude od věci.

Lotus

Tak pokud policajti nezajímá informace o případném podezřelém z vraždy,tak to jsme teda už v pěknejch sračkách.Před­pokládám,že vraha Vaší kamarádky nikdy nenašli.
Abych řek narovinu,nedovedu si představit,že bych nevěřil vlastní dceři tuto informaci,mám 2 holky 10 a 14 let a kdyby mi někdy něco podobného řekly,tak bych je samotné nenechal vyjíd z baráku.

lexx

Ozbrojit se, aspoň plyňákem nebo něčim podobným, nabídka je pestrá. Jinak ovšem tragédie, hospodářská situace k občanské válce spěje.