Mám WIFI připojení od T-mobile,které by měl být 8MB/s,ale pravda je,že je rychlost 3kb/s,jak docílit rychlejšího netu?Sa

Nejlepší odpověď
Hlada

Reklamovat. Nemá smysl platit za něco, co nefunguje.

Další odpovědi
arygnoc

těch 8 MB/s je najvyšší rychlost, nikoliv garantovaná.

skuste zavolat správci (operátorovi) a postěžovat si, pohrozit zrušením služby pro neadevátní poměr služba/cena.

emba5

Vy asi máte ADSL internetWifi modemem .kde je udáváno AŽ 8MB/s,ale to prakticky žádné ADSL které je přes telefoní linku,nedosahuje.Je to dáno technologií,strá­tami na vedení.Podle vzdálenosti od ůstředny a stavu vedení ta 8Megovka dosahuje rychlostí 3 až .6M.K tomu T-Mobil odkoupil tuto službu i se zákazníky od jiné spol. servis nahradil vlastním a mněl velké problémy to rozjet.A stále má ty rychlosti nížší.než O2 od kterých si pronajímá vedení.

Zdroj: http://www.dsl­.cz/diskuze/2-poskytovatele/218950-adsl-od-t-mobile-byvale-ceske-radiokomunikace