lukas.lukas

Mám vzít internet od Orbisnet (40 mbps), mám internet od meep (10 mbps), oba dva stoji 300kč, mám to vzít ?

Doplňuji:
Tento internet jim právě vůbec nevpadává !!

Nejlepší odpověď
jennysh

Nebrat,Zakazníci mají blbé zkušenosti,alespoň z mé strany,a z mého okolí. (Prý má časté výpadky)
V tom případě je zde zbytečně položená otázka,když si odpovíte sám.

Další odpovědi
P.T.

Meep je odzkoušený. Kvalitní spojení, dobrý servis. Co z toho, že mám net s teoretickou rychlostí o 30mbps vyšší? Surfovat po netu rychleji už nebudete, hraní taky rychlejší nebude no a těch 5 minut ušetřených při ztahování 1gigového filmu je zanedbatelných. Já bych zůstal u Meepu.

chg

Řeknu pouze toto – POZOR NA TUTO SPOLEČNOST – jsou to podvodníci a praktikují nekalé věci !!!!