Rokio

Mám vyšší šanci dostat se do nebe než průměrný ateista, když nejsem pokřtěný, ale věřím v Boha?

Nebo jsem na tom stejně jako ateista? A co pokřtěný ateista? Kdo z těch tří má nejvyšší šanci dostat se do nebe?

Já věřím v Boha, protože nechci do pekla. Navíc, co kdyby ten Bůh byl? Můžete říct stoprocentně, že Bůh neexistuje?

Nejlepší odpověď
annas

Rokio, včera jste psal, že když pácháte nejen dobré, ale i špatné skutky, zda se dostanete do nebe. . Chtěl jste dodržovat celibát, lze i bez víry, ale je to neobvyklé.

Bůh nemá problémy s ateisty, protože se o něho nezajímají. Bůh řeší jen věřící, kteří zhřešili. Takže vaše tvrzení je nepřesné .Ateista nevěří v existenci boha, vypadá to, že jste spíš zmatený.

Křest byl jedním z křesťanských obřadů, ale to nic neznamená. Pokud jste byl pokřtěný jako dítě, šlo o rozhodnutí rodičů.

Jako dobrý křesťan musíte věřit. Víra je v tomto směru nejdůležitější. Půl na půl neexistuje.

Další odpovědi
Drap

Jsi na tom hůř, než pokřtěný ateista.

xiperio

Co je pojem průměrný ateista? Podle toho jak se vyspí? Ateista buď je nebo není.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.