Michelle5

Jde hra na Google Play koupit do dvou zařízení s ním propojené za jednu cenu?

Mám vybranou hru na Google Play, která stojí cca 100,–. Chci ji mít na obou zařízeních, která mám s google play propojen a nechci za ni platit dvakrát. Dá se to stáhnout v počítači přes web Google Play a nahrát do obou zařízení, aniž bych musela platit dvakrát?

Odpovědi
Edison

Hmmm… A co my s tím?

Dochy

Asi jak která. Pokud se nemýlím, pak jednu aplikaci, kde jsem si zaplatil full verzi, mi to na novém telefonu rovnou nabídlo k nainstalování…

K doplnění: Stáhnout přes počítač – vůbec netuším. Bacha, pokud se nemýlím, pak google play Tvému telefonu předhodí balíček šitý na míru. Může se stát, že balíček pro jedno zařízení na druhém nebude vhodný.

Frogman

Používání jednoho účtu ve více zařízeních by neměl být problém. Stahovat aplikace z webu Google Play by nemělo být možné, jde z něho jen vzdáleně aplikace instalovat – můžeš to zkusit takhle nainstalovat i do druhého zařízení. Pokud je koupená aplikace na jednom zařízení a nejde nainstalovat do druhého, zkusil bych na obou zařízeních zapnout automatickou synchronizaci, jestli to nepomůže. Dej do diskuze vědět. :)

Michelle5

Tak jsem se k tomu dostala až teď. Nainstalovat to na obě zařízení za jednu cenu jde – je potřeba mít na obou zařízeních stejný google účet a propojit to přes rodinné sdílení.