Avatar uživatele
Michelle5

Jde hra na Google Play koupit do dvou zařízení s ním propojené za jednu cenu?

Mám vybranou hru na Google Play, která stojí cca 100,–. Chci ji mít na obou zařízeních, která mám s google play propojen a nechci za ni platit dvakrát. Dá se to stáhnout v počítači přes web Google Play a nahrát do obou zařízení, aniž bych musela platit dvakrát?

Zajímavá 0 před 1957 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Hmmm… A co my s tím?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Asi jak která. Pokud se nemýlím, pak jednu aplikaci, kde jsem si zaplatil full verzi, mi to na novém telefonu rovnou nabídlo k nainstalování…

K doplnění: Stáhnout přes počítač – vůbec netuším. Bacha, pokud se nemýlím, pak google play Tvému telefonu předhodí balíček šitý na míru. Může se stát, že balíček pro jedno zařízení na druhém nebude vhodný.

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Používání jednoho účtu ve více zařízeních by neměl být problém. Stahovat aplikace z webu Google Play by nemělo být možné, jde z něho jen vzdáleně aplikace instalovat – můžeš to zkusit takhle nainstalovat i do druhého zařízení. Pokud je koupená aplikace na jednom zařízení a nejde nainstalovat do druhého, zkusil bych na obou zařízeních zapnout automatickou synchronizaci, jestli to nepomůže. Dej do diskuze vědět. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michelle5

Tak jsem se k tomu dostala až teď. Nainstalovat to na obě zařízení za jednu cenu jde – je potřeba mít na obou zařízeních stejný google účet a propojit to přes rodinné sdílení.

před 1942 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek