mishel

mám vůbec šanci?

Zdravím, mám takový malý problém, zapojila jsem se do podnikání ,nájemný řidič mi těsně před začátkem sezony naboural vůz, po mém nátlaku koupil jiný, ale koupi semnou vubec nekonzultoval a to nové auto nebylo vůbec schopné provozu v podnikání jemu určené. rozdílná pořizovací hodnota mezi vozy je 25 000,–Kč a to mé bylo samozřejmě to dražší, dále mám u sebe kopii sfalšované smlouvy, kterou mi předložil jako origo kupní a nemá se k náhradě nákladů, ani přepsaní majitele toho nového auta. Vyrukoval na mě se směnkou rok starou, kterou jsem mu zaplatila, ale on mi ji nevrátil. je to podvodníček a umí v tom chodit a já jsem zoufalá…Děkuji

Odpovědi
vodra

pokud Tvoje ztráta je pouze 25 000,– bral bych to jako draze zaplacenou zkušenost,pokud se pustíš do sporu,podle Tvých slov je to podvodník,co se umí kroutit,asi nemáš šanci,bude tě to stát jen víc peněz,samozřejmě nervy a neklidný spaní a náklady budou v nejlepším případě stejné jako vynucená částka,začni znovu,nepřibírej do podnikání kolegy co už maj něco za sebou,ale někoho,kdo je na tom stejně jako ty,ale má snahu,