Demka

Mám vízum do USA, je nějaká šance, že bych s ním projel i do Brazílie?

Nejlepší odpověď
quentos

ale klidně, podle zdroje totiž, cestujeme-li do Brazílie, nemáme vízovou povinnost. Pokud se tedy nezdržíte déle než 90 dní.

Zdroj: http://www.do­volenavbrazili­i.cz/vizum-a-rezim-vstupu/

Další odpovědi
Jsemtady

Umim si predstavit ze ano, ale myslim ze horko tezko zpatky 🙂 Navic by te tam asi okradli a nikam bys nedojel 🙂

led

Brazília zatiaľ nie je štátom USA,
ale ako český občan si môžte vybaviť vízum (ak medzi ČR a Braziliou platí vízový styk, toto neviem) do Brazílie a potom použiť let z USA, ale podmienky si overte aj na zastupiteľstve USA.
Doplňuji:
quentos, ďakujem za upresnenie