jirka F

Mám věřit seznamce Badoo?

nakonec jsem přešel na server libimseti.

Nejlepší odpověď
Drap

Seznamce věřit můžeš. O to méně bys ale měl věřit těm, co se tam seznamují.

Další odpovědi
Meggie2

Ohledně financí tomu určitě můžeš věřit. Jen bacha aby ses někde neuklikl :D

Malvína

Jojo, toto je vážně “výborná” stránka. Přišlo mi to v rámci e-mailu (když to nějak začínalo) jako pozvánka od mé kamarádky. Netušíc o co se jedná jsem na to klikla. Měla jsem zato, že je to něco jako Facebook, či jiná podobná doména. Bohužel jsem se pak z toho nemohla dostat a ještě to vytáhlo všechny mé kontakty v e-mailu a poslalo to zase jim pozvánku s mým jménem… Jestli to tak funguje doteď, poteš koště…
Seznamky můžou být ok, jen je potřeba být obezřetným a nejít s každým po první zprávě na rande…

elkon

Kašli na seznamku, dostaneš se akorát tak do maléru. Musíš chodit mezi lidi.