jirka F

Mám věřit e-mailu, že nejkrásnější dívky z mého města se o mě uchází?

Nebo je to spam?

Nejlepší odpověď
dubraro

S největší pravděpodobností je to spam, možná i se snahou propašovat ti do počítače škodlivý software.

Další odpovědi
Dochy

Jasně že je to pravda.
Po mně taky ty nejkrásnější hrozně toužej, v každé loterii, (zvláště v těch, kterých jsem se nikdy nezúčastnil) jsem vyhrál milion (nebo víc) a jediné co musím udělat je, poslat jim svou adresu (u poloviny z nich pak ještě poslat naprosto bezpečně nějakej malej poplatek, aby měli na poplatky za odeslání těch miliónů)
Pak mi také furt píše nějakej bohatej vdovec z afghánistánu nebo odkud, že mě moc miluje a že si mě vezme, jen abych mu poslal pár drobných, aby měl na cestu…

Funna

zajímavé…takový spam, kde mě chtějí všichni kolem, jsem ještě nedostala, i když jich chodí celkem dost, od pohrůžky zaveřejnění masturbace nahrané kamerou v PC (žádnou tam nemám .-), až po urgenci za nezaplacenou fakturu…jak se ti to podařilo? .-)

Marty Koller

Je to spam never tomu

jáára

Takový mi píšou na seznam email. Ale zas ostatní maily jsou v pohodě. Seznam je takovej lapač SPAMu.

podger

Ty dívky se o tě poškodí a potom o tě uchází.
Ale proč dívky vlastně uchází.. Že by nafukovačky?

jirka F

Funna: Nevím prostě mě takové e-maily občas chodí.

Dochy

Funna: Vidíš, na to masturbační video bych zapomněl 😉 jak jen jsem mohl 😉

Funna

Dochy 🙂