zvonisek

Mám velmi vysokou inteligenci?

Co soudíte?
Já o sobe valné mineni nemám. Domnívám se, že jsem hloupá.

Nejlepší odpověď
annas

Je několik druhů inteligence, tudíž nemohu přesně posoudit, neuvedla jste, kterou máte na mysli.

Snad podle pravopisu, byť jedoduchých , otázek vaši jazykově-verbáln inteligenci í považuji za průměrnou.

Další odpovědi
led

Podľa vašich doterajších otázok patríte medzi nás, obyčajných priemerných ľudí.

„Jak poznáte, že jste inteligentní? Hloupí lidé mají pět návyků, které chytří nemají, tvrdí vědci“

Zdroj: https://globe24­.cz/revue/65704-jak-poznate-ze-jste-inteligentni-hloupi-lide-maji-pet-navyku-ktere-chytri-nemaji-tvrdi-vedci

Palpatine

Lidé, kteří mají o své inteligenci velmi vysoké mínění, mají mnohdy inteligenci velmi průměrnou. Chytrý člověk je i skromný člověk.

klumprt

Mám dojem, že to žádná sláva nebude. 🙂

Rokio

To záleží na tom, jak moc dobře dokážeš řešit nově vzniklé problémy a jaká je tvá schopnost přizpůsobit se prostředí.

Každopádně, jestli chceš znát výši svého IQ, navštiv klinického psychologa a absolvuj u něj IQ test.

ivzez

Tvé otázky o ní bohužel nesvědčí.